ÖN KAYIT

BİLGİ SİSTEMİ

KAMPÜS KART

Ada ONLINE

Kurucumuz

Mustafa Tektaş

Kurucumuz

ADA Koleji’nde çocuklar, hayata kocaman bir gülümsemenin ardından bakıyor.
Çünkü mutluluk çocuklarımızın gözlerinde saklı.

Bizim işimiz, gelişime açık, geleceğe aday, mutlu ve başarılı çocuklar yetiştirmek.
İşte bu yüzden sadece çocuklara özel, 25 bin m2’yi aşan, Ege’nin en büyük kampüsünü kurduk. Yüksek teknolojiye sahip kampüsümüzün, mimarisi, eğitim sistemi ve programları başta üzere tüm konsepti eğitim uzmanları ve akademisyenlerce hazırlandı.

ADA Koleji’nde çocuklar, değişen ve gelişen dünyaya kolayca entegre olabilen, Atatürk ilkelerine, geleneklerine ve milli değerlere bağlı, bireysel ve sosyal olarak gelişmiş, analitik, yenilikçi, üretken ve mutlu bireyler olarak yetişiyor. Aldıkları üstün standartlardaki bilimsel eğitimle, bir adım öne geçiyor, sahip oldukları sosyal aktivite seçenekleri ve yeşil alanlarıyla okulda geçirdikleri her andan keyif alıyor.

Eğitim programlarımız ve uzman çalışanlarımızla, öğrencilerimizin içindeki potansiyeli açığa çıkarmak ve geliştirmek misyonuna sıkı sıkıya bağlıyız. Eğitim kurumlarımıza devam eden her çocuğun, yaşadığı toplumda ve dünyada önemli bir rolünün olduğu bilmelerini istiyoruz. Eğitim kalitemizle çocuklarımızın geleceklerini aydınlatıyor olmanın mutluluğuyla her gün daha büyük bir inanç, daha büyük bir şevkle çalışıyoruz. Ancak ADA Koleji’ni değerli ve önemli kılan, sizlersiniz. Çünkü, çocuklarımızın başarısı, bizim kampüsümüzde olduğu kadar, sizlerin de inançları üstünde yükseliyor.

Biz, çocuklarımız için kocaman bir eğitim dünyası hazırladık.
Çünkü bizim işimiz çocuklarımıza güvenli bir gelecek ve mutlu bir hayat yaratmak.

Saygılarımla.

360 Sanal Tur