ÖN KAYIT

BİLGİ SİSTEMİ

KAMPÜS KART

Ada ONLINE

Kariyer

ADA Eğitim Kurumları İnsan Kaynakları Politikası

ADA Eğitim Kurumları, çalışan memnuniyeti ön planda tutar. Alanında yetkinlik düzeyi en yüksek öğretmen ve uzman personeli istihdam etmeyi hedefler.

Personel ihtiyaçları profesyonel analizler doğrultusunda belirlenir ve bu analizlere uygun İnsan Kaynakları Planlaması yapılır. Kurum kültürüne uygun adaylar belirlenir ve işe alma süreci bu kriterler çerçevesinde yürütülür.

Atatürk İlkelerini içselleştirmiş, bilimsel, yaratıcı, değişime ve gelişime açık, çocuk gelişiminin öncelikle bireysel gelişimden geçtiğine inanan, çalışkan, dinamik ve akademik mükemmeliyet ilkesine inanan eğitmenlerle çalışır.

ADA Eğitim Kurumları ailesine katılacak eğitmen ve çalışanlar; dürüstlük, şefkat, nezaket, sosyal ve küresel sorumluluk gibi etik değerlere sahip olmalıdır.

ADA Eğitim Kurumlarında çocuk ve çalışan sağlığı birinci önceliktir. Bu nedenle kurum personeli kesinlikle sigara içmeyen çalışanlardan oluşur. Okul sınırları içerisinde veliler de dahil olmak üzere hiç kimsenin sigara içmesine izin verilmez.

ADA Eğitim Kurumları, sürekli gelişim felsefesini destekler. Başta öğretmenler olmak üzere, tüm çalışanlarının profesyonel gelişimlerini destekler, bu programlara yatırım yapar.

Yeni personel, profesyonel bir plan ve program doğrultusunda organizasyonun içine adapte edilir. En kısa sürede okul aidiyetinin oluşması sağlanır.

Kurum içinde yer alan tüm bireylerin, ADA Eğitim Kurumlarını temsil etme bilincinde olması ve kurumu temsil edebilecek niteliklerde olması en önemli kriterlerdendir.

ADA Eğitim Kurumları ailesi içinde yer almak için; bireysel verimlilik ve öğrenci verimliliğini artıracak aidiyet, azim, dinamizm ve mesleki aşk vazgeçilmezdir.

Başvurmak için Tıkla

360 Sanal Tur