OKUL, İŞ DÜNYASI & ÜNİVERSİTE İŞ BİRLİĞİ

Teknokent Kolejinde öğrencilerimizin; çağı takip eden ve ona yön veren bireyler olarak yetiştirilmesi planlanmıştır. Bu amaçla öğrencilerimize bilgi, beceri, tutun ve davranış kazandırılması için uygulanan teorik ve uygulamalı eğitimlerin yanında onları desteklemek ve geliştirmek üzere üniversite ve iş dünyası temsilcileri ile çözüm ortaklığı ve iş birliği protokolleri gerçekleştirilir.

OKUL, İŞ DÜNYASI & ÜNİVERSİTE İŞ BİRLİĞİ

TEKNOKENT Koleji, seçkin eğitimcilerden oluşan nitelikli kadrosu ve profesyonel yönetim anlayışıyla, geleceğin özgüveni yüksek, ufku geniş, dünya vatandaşı bireylerini yetiştiriyor.

Başarı,

doğru başlangıç

gerektirir.

ÖN KAYIT

BİLGİ SİSTEMİ

KAMPÜS KART

Ada ONLINE

360 Sanal Tur

Mesleki Eğitim

Günümüzde hızla değișen Bilgi ve Teknolojik gelișmeler, çalıșma yașamında yeni bilgi, beceri ve kișisel özelliklere sahip teknik elaman ve mühendislere ihtiyaç duymaktadır.

Öğrencilerimize çağın gerektirdiği mesleki bilgi ve becerileri kazandırabilmek için Mesleki eğitimin tüm süreçlerinde sektörle ișbirliğini esas almaktayız.

İZMİR BORNOVA TEKNOKENT KOLEJİ’nde Çağın ve geleceğin teknolojisine uygun donatılmıș atölyelerde uzman öğretmen kadrosu ve uygun öğretim teknikleri ile, İȘ ARAYAN DEĞİL İȘTE ARANAN gençler yetiștirilmesi ana hedeftir.

TEK ADA OKULLARI

İzmir’in en özel kampüsüne hoş geldiniz.
Burası sadece bir okul değil, aynı zamanda çocuklar için bir dünya; onları hayata hazırlayan eşsiz bir eğitim adası.

Tek Ada Temel Liseleri

TEK ADA Temel Liseleri, çağdaş eğitim anlayışı ve kişiye özel öğretim modeliyle, öğrencilerin üniversiteye en iyi şekilde hazırlanmasını sağlıyor.

Tek Ada Kurs Merkezi

TEK ADA Kurs Merkezlerinde öğrenciler, sınırlı sayıda öğrencinin bulunduğu modern sınıflarda geleceğe hazırlanıyor.

Neden TEKNOKENT?

 • Kampüs Yaşamı

  Tek Ada Okulları, fiziki yapı olarak özel bir durum gösterir. Geniş metrekaresine rağmen dersliği ve kapalı alanı az, yeşil alanı fazladır. Kapalı alanın da büyük bölümü, sosyal etkinlikler için ayrılmış, özellikli kısımlardır. Binanın uzay çatısı ve geniş koridorları dikkat çekicidir.

 • Eğitimin yeni adası’nda çocuklarımızı hayata hazırlıyoruz.

  Tek Ada Okulları, Türkiye’ye seçkin kurumlar ve güçlü bir gelecek kazandırmak için yola çıkan Ada Okullarının çok özel bir parçasıdır. Yoğun bir çabanın, emeğin ve 20 yıllık deneyimin ürünü olarak ortaya çıkmıştır.

 • Üniversiteye yolculukta en yeni,en sağlam,en güçlü yol!

  Tek Ada Okulları, Anaokulu, İlkokul, Ortaokul ve Lise olmak üzere hayata giden uzun bir eğitim sürecini kapsıyor.

 • Haftada 6 gün + kampüs + lise = TEK ADA

  Tek Ada Okulları, çocuk için gerekli her alanı kendi bünyesinde gerçekleştiriyor. Çocuğun eğitimini 6 eğitim günü içinde tamamlıyor. 6. gün çocuğun eksik kaldığı alanlarda verilen kurslarla tamamlanıyor

 • Yaşama dönük bir ortam yaratıyor, bilgi yükünü azaltıyor.

  Tek Ada Okulları, çocuğun tek düze öğretim veya geleneksel öğretim yöntemleri yerine, çok çeşitli ve çok yönlü yöntemlerden yararlanmasını sağlıyor.

 • Tek Ada Okulları, kapsamıyla İzmir’de bir ilk!

  Eğitim için her şey burada…

Kültür Sanat ve Spor İmkanlarımız

Tümünü İncele

Haberler & Etkinlikler